Zawodny Osób Niepełnosprawnych

Zwycięzcą tegorocznej edycji Zawodów Wędkarskich osób Niepełnosprawnych im Zbigniewa Jary został Marek Mikołowski z Koła PZW nr 94 Jeleń.

W sobotę 24 czerwca na stawie Grajdołek w Jeleniu odbyły się Zawody Wędkarskie osób Niepełnosprawnych im. Zbigniewa Jary. W zawodach wzięło udział 12 wędkarzy.

Zawodnicy rywalizowali metodą dowolną na jedną wędkę w godzinach od 9.30 do 12.30. Sędzią głównym zawodów był Zenon Proksa.

Pierwsze miejsce zajął Marek Mikołowski z Koła PZW nr 94 Jeleń uzyskując 2115 pkt, na miejscu drugim znalazł się Mateusz Michalski, który uzyskał 1870 pkt z Koła PZW nr 100 Siemianowice, natomiast na miejscu trzecim uplasował się Mateusz Proksa z 1305 pkt na koncie, przedstawiciel Koła PZW nr 94 Jeleń.

Pamiątkowe puchary wręczyli wspólnie Tadeusz Kaczmarek Przewodniczący Rady Miejskiej w Jaworznie oraz Prezes Koła PZW nr 94 Jeleń Józef Sojka.

O zaplecze kulinarne zadbał jak zwykle Zbigniew Olejarz.

Wszystkim startującym serdecznie gratulujemy i już dziś zapraszamy na kolejne zawody wędkarskie organizowane przez Fundację Pomocy Osobą Niepełnosprawnym Ratownik Górniczy oraz Zarząd Koła PZW nr 94 Jeleń.