Część VII - Zawody wędkarskie 2010 r.

Powiadom znajomego:

Pod znakiem zapytania stały zawody „o Puchar Prezesa PKW SA”, które odbyły się 23.05.2010 r.   Rano, przed zbiórką, przeszła  potężna burza z deszczem i piorunami, ale wędkarze to twarde chłopy, przeczekali nawałnicę i rozpoczęli wędkowanie, a w nagrodę z za chmur wyszło słonko i towarzyszyło im do końca zawodów.

17.jpg

Prezes PKW S.A. wśród zwycięzców.

18.jpg

A kucharz zaserwował golonkę i żurek.

Dzień Dziecka, to szczególna okazja do organizacji zawodów dla dzieci. Dziecięce wędkowanie zorganizowano w dniu 29.05.2010 roku.

19.jpg

Mali wędkarze w akcji !

Zawody Jubileuszowe Koła, które odbyły się w dniach 26 i 27 czerwca 2010r.  Miały szczególną oprawę. W pierwszym dniu, w zawodach startowali członkowie naszego Koła, zaś w drugim, zaproszeni goście z Kół wędkarskich Rejonu 5-go.     Zaproszono również wszystkich Sponsorów, którzy wspierają nasze Koło   materialnie i finansowo w organizacji prac na rzecz „Grajdołka” i zawodów  wędkarskich.

21.jpg

Zwycięzcy zawodów: Jara Zbigniew, Wątroba Władysław, Proksa Mateusz.

22.jpg

Goście: Koło nr 19 Jaworzno, Koło nr 106 Dąbrowa  Narodowa Koło nr 38 Brzezinka.

W bieżącym roku Koło nasze było organizatorem II – eliminacji Pucharu Polski w Wędkarstwie osób niepełnosprawnych.

23.jpg

Na wózku Prezes „Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym

„Ratownik Górniczy” pan Mirosław Kempka.

W zawodach uczestniczyli również członkowie naszego Koła PZW , kol. Mateusz Proksa i Patrycja Haręza, która zwyciężyła w kategorii kobiet

Na co dzień, Koło nasze współpracuje z „Fundacją Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Ratownik Górniczy”, której Prezesem jest Pan Mirosław Kempka. Współpraca ta, układa się pomyślnie ku obopólnemu zadowoleniu.

10 października 2010 r. Koło nasze organizowało zawody „O Mistrza kół PZW

Miasta Jaworzna”

24.jpg

Oto Jaworznicka rodzina wędkarska.

26.jpg

Pięciu-osobowa drużyna „wyłowiła” 1 miejsce, z tego wynika, że jako zwycięzcy zgodnie z tradycją, w przyszłym roku, znów będziemy organizować zawody o „Mistrza kół PZW miasta Jaworzna”.

27.jpg

Przyszła już do nas szara jesień, mgłami okryła staw.

Leciutka bryza krople niesie, zwiastuje zimę nam.

W pięknej jesiennej scenerii 23.10. 2010 r. rozegrane zostały ostatnie zawody kończące sezon wędkarski 2010.

28.jpg

Zwycięzcy zawodów: Porwit A., Mital I., Jara Z., Kuciel A., Łusiak B.,

Nęcek F., Borowski E.

W bieżącym roku zorganizowano 9 zawodów wędkarskich dla naszych członków, zaproszonych gości, dzieci i członków solidarności.  Wśród nich na naszym akwenie, odbyły się eliminacje do Mistrzostw Polski osób niepełnosprawnych, oraz zawody o Mistrza Kół wędkarskich Miasta Jaworzna. Wszystkie imprezy  były udane pod względem organizacyjnym, pogodowym, towarzyskim, kulinarnym i wypoczynkowym.

Hu! hu! ha! , Hu! hu! ha! , idzie zima zła,

schowaj wędki miły bracie, załóż sweter, ciepłe gacie,

zanim wiosna przyjdzie znowu, byś mógł cieszyć się z połowu,

oczyść wędki i kup piwko, usiądź z żoną na przeciwko,

wyrzuć z siebie stary rezon i zaplanuj nowy sezon.